• Dni robocze

    9:00 - 19:00

  • Sobota

    8:00 - 17:00

  • Niedziela

    8:00 - 17:00

Zapoznaj się z REGULAMINEM ZAPISÓW na rok 2023

Miałam okazję współpracować z pięknymi kobietami m.in z Eweliną Lisowską, Aleksandrą Kot (Eska TV), Miss Globe Poland 2021 Justyną Kokoszką, Miss Polski 2020 Anną-Marią Jaromin, Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska, Roksaną Pietraszko Queen of Poland 2019 w Grecji, Klaudią Kucharska – Miss Polski Nastolatek 2017 i wieloma innymi wspaniałymi kobietami.
Ponadto współpracuję z agencjami reklamowymi na terenie śląska i małopolski, maluję podczas sesji biznesowych, kreatywnych, katalogowych jak i osób indywidualnych.

W swoim gabinecie, który znajduje się w Bielsku- Białej wykonuję makijaże okazjonalne, ślubne, biznesowe, dzienne. W przypadku Pakietu Ślubnego dojeżdżam do domu klientki.
Prowadzę również szkolenia indywidualne i grupowe z zakresu makijażu dla wizażystów i osób indywidualnych (na potrzeby własne).
Do pracy podchodzę z wielką pasją i zaangażowaniem.
Gwarantuję, że poczujesz się pięknie i wyjątkowo za każdym razem.
Drogie Klientki, przed zapisem proszę zaponać się z poniższymi informacjami?
?Makijaże wykonuje na ul. Międzyrzeckiej 26 w Bielsku-Białej – budynek Amanda gabinet #3
?Jeżeli jesteś zdecydowana zapisać się do mnie na makijaż proszę o kontakt telefoniczny 512 226 366 lub poprzez wiadomość na fb.
?W wiadomości proszę uwzględnić następujące informacje:
data, godzina, rodzaj makijażu (okolicznościowy, ślubny itp.), ilość osób. Zapisując się na usługę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. wpisanie imienia, nazwiska i numeru telefonu kontaktowego do kalendarza).
?Proszę zadbać o stan cery – przed makijażem. Dzień wcześniej najlepiej wykonać peeling enzymatyczny i dobrze nawilżyć twarz
? Na makijaż przychodzimy z wyregulowanymi brwiami i bez makijażu/ demakijaż płatny dodatkowo 30 zł
? Nie wykonuje makijażu ślubnego bez wcześniejszego wykonania makijażu próbnego, chyba że sytuacja jest wyjątkowa i przyszła Panna Młoda nie miała możliwości umówienia się, jednak wtedy makijaż ślubny jest droższy.
?Dojazd na terenie Bielska i okolic przy PAKIECIE ŚLUBNYM.
?WAŻNE!!! Jeżeli jesteś na coś uczulona koniecznie mnie o tym wcześniej poinformuj
?Zdjęcia inspiracji makijaży jak najbardziej mile widziane ? pomogą mi lepiej zrozumieć jak wyobrażasz sobie swój idealny makijaż, jednak traktować je należy wyłącznie jako inspiracja. Każda ma inną twarz i to co widzimy na zdjęciu inaczej będzie wyglądać na Tobie, należy mieć tego świadomość
?Na makijaż przychodzimy bez osób towarzyszących. Jeżeli w dniu ślubu Pannie Młodej ma towarzyszyć fotograf, proszę mnie wcześniej o tym poinformować.
?Bardzo proszę o PUNKTUALNOŚĆ?????? W razie przewidzianego spóźnienia bardzo proszę o kontakt telefoniczny. Jeżeli spóźnienie przekracza 15 minut przez wzgląd na kolejną klientkę mogę odmówić wykonania makijażu, zadatek nie podlega wówczas zwrotowi.
?W sytuacji, kiedy Klientka jest niezadowolona z wykonanego przeze mnie makijażu, makijaż zostaje całkowicie zmyty, a kwota usługi zwrócona. Reklamacji dzień po, nie przyjmuje.
?W Niedzielę i Święta za usługę pobieram dodatkową opłatę +30% do ceny
?Aby dokonać rezerwacji proszę o wpłatę zadatku w kwocie 50% wartości usługi na podane przeze mnie konto. W przypadku nie pojawienia się lub odwołania terminu po 14 dniach od rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi zatem bardzo proszę o rozważne dokonywanie rezerwacji. Wpisanie na listę następuje dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.
?Zapisując się na makijaż akceptujesz wszystkie warunki regulaminu.
Makijaże wykonuje na najwyższej jakości profesjonalnych kosmetykach takich jak: Estee Lauder, Dior, La Praire, Farsali, Morphe, Mac, Tarte, Smashbox, Fenty Beauty, Inglot, Too Faced, Anastasia Beverly Hills, Huda Beauty, Affect, Arbonne, Clarins, Benefit, The Balm, Kryolan itp.
CENNIK :
?Pakiet Ślubny * 1350 zł
?Makijaż Ślubny próbny: 200 zł
?Makijaż Ślubny: 200 zł
?Makijaż Okolicznościowy: 170 zł
?Makijaż Sylwestrowy: 250 zł
?Makijaż Fotograficzny/ Sesje Zdjęciowe (cena ustalana indywidualnie)
Ceny uwzględniają sztuczne rzęsy.
* Osoby zainteresowane dojazdem mogą skorzystać z Pakietu Ślubnego : makijaż Pani Młodej + makijaż ślubny próbny + 3 osoby + dojazd do 25 km = 1350 zł. Każdy dodatkowy kilometr 2 zł. W przypadku większej ilości osób proszę o informację. W tym dniu nie jestem w stanie przyjąć już innych Klientek, dlatego też cena makijaży z dojazdem różni się od ceny za makijaże, które wykonuję w salonie. Pakiet Ślubny jest usługą luksusową. Kwota nie zmienia się jeśli będzie mniej osób do malowania.

SZKOLENIA
Nauka makijażu na sobie 600 zł
Nauka makijażu na sobie (szkolenie dla 2 os.) 500 zł za osobę

Certyfikowane Szkolenia dla początkujących wizażystek na modelce:
* szkolenie jednodniowe – 1 makijaż cena 1300 zł
* szkolenie dwudniowe – 2 makijaże cena 2000 zł

* Wystawiam również faktury (o konieczności otrzymania faktury proszę poinformować mnie wcześniej).
Więcej na www.skmakeupbysara.pl
? +48 512 226 366
Zapraszam do zapisów ?