• Dni robocze

    9:00 - 19:00

  • Sobota

    8:00 - 17:00

  • Niedziela

    8:00 - 17:00

Nazywam się Sara Karcz – Kanik i jestem certyfikowaną wizażystką.

Swoją wiedzę zdobywałam w Biar Beauty w Katowicach, gdzie uzyskałam tytuł Makeup Artist. Ukończyłam również : I i II stopień Foundation Pro, III Stopień Makijażu Advanced, odbyłam szkolenie z Celebrity Makeup z Magdaleną Pieczonką. Mam za sobą również Warsztaty w Krakowie między innymi na ASP oraz wiele szkoleń indywidualnych.

Miałam okazję współpracować z pięknymi kobietami m.in z Miss Globe Poland 2021 Justyną Kokoszką, Miss Polski 2020 Anną- Marią Jaromin, Miss Polski 2019 Magdaleną Kasiborską, Miss Polski Nastolatek 2017 Klaudią Kucharską i wieloma innymi, które odnosiły sukcesy w konkursach piękności i w modelingu. Podczas konkursu Queen of Poland 2019 w Grecji miałam okazję malować finalistki, w tym Roksanę Pietraszko, zwyciężczynię konkursu. Ponadto współpracuję z agencjami reklamowymi na terenie śląska i małopolski, maluję podczas sesji biznesowych, kreatywnych, katalogowych jak i osób indywidualnych.

W swoim gabinecie, który znajduje się w Bielsku- Białej wykonuję makijaże okazjonalne, ślubne, biznesowe, dzienne. W przypadku Pakietu Ślubnego dojeżdżam do domu klientki.

Prowadzę również szkolenia indywidualne i grupowe z zakresu makijażu dla wizażystów i osób indywidualnych (na potrzeby własne).

Do pracy podchodzę z wielką pasją i zaangażowaniem. Gwarantuję, że poczujesz się pięknie i wyjątkowo za każdym razem.

Od lat współpracuję z agencją Grabowska Models

certyfikaty i dyplomy

Makijaże • Moja oferta

Zobacz cennik moich usług. W mojeJ ofercie znajdziesz usługi makijażu, a także cały pakiet ślubny.

Portfolio

Zachęcam do obejrzenia moich prac - makijaży okolicznościowych, fotograficznych oraz ślubnych